Trzy Wiedźmy

Trzy różne kobiety, trzy różne perspektywy.
Odczarowujemy szarą rzeczywistość.
Mieszamy w wirtualnym kotle.
Serwujemy eliksir informacji i refleksji, które umilą Ci czas.
A może sprowokują?

Zaczęłyśmy poznawać się w czasach pandemii i wkrotce okazalo się, że nasze rozmowy są dla nas formą terapii. Która działa i rzeczywiście pomaga przetrwać nam trudne chwile i różne sytuacje. Różnimy się tak bardzo, że bardziej się chyba nie da. I to uczy nas nowych perspektyw, szacunku do tego co inne oraz odwagi by o tym mówić. Nie możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy starymi przyjaciółkami, chociaż miło byłoby móc tak się określić za 20 lat. My się wciąż poznajemy i jesteśmy zafascynowane tym procesem. Mimo skrajnie różnych charakterów i doświadczeń życiowych, posiadamy sporo wspólnych zainteresowań. Psychologia, filozofia, etyka ale też kultura, sztuka, ekologia i biznes to tematy, które często poruszamy. Nie boimy się mówić o problemach i dotykać tematów drażliwych, takich jak uzależnienia, choroby psychiczne, przemoc, seks i dyskryminacja. 


Czy to w ogóle jest ciekawe? Nam pomaga to, że możemy zarówno podyskutować na głębsze tematy egzystencjalne jak i żartować z siebie nawzajem. Kiedy mozemy wymienic sie radami lub opiniami o świecie. Zwierzyć się ze swoich potrzeb i problemów. Wspierać, doradzać i naradzać. Uczyć od siebie i o sobie. 


Co Ty będziesz z tego mieć? Przypuszczamy,  że odpoczniesz i zrelaksujesz się przy nas popijając kawę lub wino. Może się oburzysz a może się ucieszysz, że ktoś (nie) myśli podobnie do Ciebie. Prawdopodobnie rzucimy na Ciebie klątwę wiedzy!

Napisz do nas, jesli chcesz sie czyms podzielic. Jeżeli chcesz by ktos zrozumial Twoja sytuacje i przedstawił Ci swoje przemyślenia na temat roznych rozwiazan. Albo po prostu dlatego, ze chcesz sie wygadac i wyrzucić to z siebie. Prosto do naszego kociołka! 

 

Zdjęcia publikowane na stronie pochodzą z Pixabay.com